050 953-11-33; 096 632-33-83
Мы работаем: Пн— Пт с 10.00 до 18.00,
Сб+Вс: с 10.00 до 15.00
Почта: info@hotabych.com
Ваша корзина пуста
 
Посуда для кухни Эксклюзивные подарки Подарки для мужчин Подарки ко дню рождения
Эксклюзивные подарки


Главная > Книги в кожаном переплете > Религия

«Святе Євангеліє»

«Святе Євангеліє»

16000.00 грн.

Формат: 200х297 мм. Обкладинка коричневого кольору.

Особливості видання
  • «Святе Євангеліє» віддруковано на фактурному папері Rives cream (Франція);
  • Обкладинка виконана з натуральної шкіри виробництва Великобританії, Італії і прикрашена художнім литтям;
  • Корінець круглений бинтовий зі вставкою шкіри іншого кольору;
  • Обріз золотий;
  • Лясе;
  • Форзац виконаний з шовкового муару;
  • Футляр для книги виготовлений з оксамиту і коркового дерева;
  • Обсяг: 624 сторінок;
  • Мова видання: російська.

Ілюстрації

У сучасному виданні повністю збережено чудове художнє оформлення Євангелія митрополита Платона. Книгу прикрашають чотири гравюри XIX століття із зображенням євангелістів з притаманними їм символами: Матфея - з ангелом, Марка - з левом, Іоанна - з орлом і Луки - з биком. Ця традиція християнського мистецтва сформувалася в V столітті. Св. євангелісту Матфею стали присвоювати символ людини, тому що він у своєму Євангелії акцентує увагу на людському походження Ісуса Христа від Давида і Авраама, св. Марку - лева, бо він особливо підкреслює царське всемогутність Господа; св. Луці - тільця (як жертовної тварини), бо він переважно говорить про Христа як про великого Першосвященика, що приніс Самого Себе в жертву за гріхи світу; св. Іоанну - орла, так як він особливою піднесеністю своїх думок та величністю складу, за висловом блаженного Августина, як орел, високо ширяє в небі «над хмарами людської немічності».

Історія створення книги

Євангеліє (з грец. «Благосповідання») - загальна назва перших чотирьох книг новозавітної частини Біблії (Євангеліє від Матвія, Марка, Луки та Іоанна). Перша частина християнської Біблії (Старий Завіт) представляє собою зібрання книг, що описують дохристиянську епоху. Євангеліє входить до складу Нового Завіту - другої частини Біблії, заснованої на вченні Ісуса Христа, і є для християн найбільш значущою частиною Священного Писання. У Новому Завіті сконцентровані найважливіші принципи християнського світогляду.

Дане видання Святого Євангелія є репринт книги 1890 року, надрукованій у друкарні Києво-Печерської Успенської Лаври. Оригінал для перевидання вибраний не випадково. Євангеліє було видано з благословення Священного Синоду та Преосвященного Платона (Городецького), Митрополита Київського і Галицького, священноархімандрита Києво-Печерської Успенської Лаври, видатного діяча православної церкви XIX століття, відомого не тільки в Росії, але і за її межами. Заслуги цієї людини були відзначені російськими орденами св. Андрія Первозваного (вищим орденом Російської імперії), св. Володимира 1-го ступеня, св. Олександра Невського, св. Анни 1-го ступеня, а також нагородами інших держав: Сербським орденом Така 1-го ступеня, Чорногірським орденом князя Данила 1-го ступеня, Болгарським орденом Олександра 1-го ступеня. Митрополит Платон був одним з небагатьох представників духовенства, чия багаторічна діяльність була оцінена так високо (у сучасній Росії ордена св. Андрія Первозваного серед духовенства був удостоєний патріарх Алексій II).

У представленій книзі міститься текст чотирьох Євангелій, розділений на зачала (пронумеровані фрагменти тексту, які читаються на богослужіннях у храмах). Це дає можливість читання Євангелія як традиційним чином, за головами, так і по зачалам - способом, який склався в Церкві протягом століть. Суть його полягає в тому, що на богослужінні прочитується той фрагмент тексту, який призначений для читання в храмі на конкретний день церковного року. Таким чином вибудовується певна послідовність прочитання тексту. У виданні також публікується короткий покажчик євангельських богослужбових читань.
Кому: Оригинальные

      
      

Похожие товары
Навигация
Магазин
Заметки
Доставка
Оплата
Акции
Авторизация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня
Регистрация
Напомнить пароль
Сегодня
13 Декабрь

День ангела:
• Даниил
• Денис
• Иван
• Николай
О Подарках

Предметы интерьера

Подарок девушке

Интернет - магазин подарков

Оригинальные подарки

Подарки для мужчин

Copyright © 2009 Hotabych.com Интернет-Магазин Подарков
Контакты - Адрес: Киев 02232 индекс Киев ,
Телефон: (044) 360 29 77; 096-632-33-83; 050-953-11-33, Электронная почта: info@hotabych.com
Яндекс.Метрика