050 953-11-33; 096 632-33-83
Мы работаем: Пн— Пт с 10.00 до 18.00,
Сб+Вс: с 10.00 до 15.00
Почта: info@hotabych.com
Ваша корзина пуста
 
Посуда для кухни Эксклюзивные подарки Подарки для мужчин Подарки ко дню рождения
Эксклюзивные подарки


Главная > Книги в кожаном переплете > Оружие, охота, спорт, рыбалка, авиация

«КНИГА ПРО КОНЯ» (2 т.) КНЯЗЯ С. П. УРУСОВА

«КНИГА ПРО КОНЯ» (2 т.) КНЯЗЯ С. П. УРУСОВА
«КНИГА ПРО КОНЯ» (2 т.) КНЯЗЯ С. П. УРУСОВА

16000.00 грн.

Особливості видання
  • Книга надрукувана на фінському крейдованому папері;
  • Палітурка з натуральної шкіри виробництва Італії з тисненням золотою фольгою на кришці і корінці;
  • Корінець круглений, 4 подвійних бинта, вставки шкіри іншого кольору;
  • Обріз золотий;
  • Форзац з мармурового папери;
  • Лясе;
  • Шкіряний футляр з тисненням об`єднує два томи;
  • Формат 210х300 мм;
  • Обсяг 1112 сторінок;
  • Мова видання: російська.

Сергій Петрович Урусов (1854-1915) - князь, відомий фахівець у галузі конярства, який понад чверть століття досліджував проблеми розведення російських порід коней, був найбільшим знавцем специфіки російських порід і умов їх вирощування, почесним головою Російського Товариства коннозаводництва. Автор кращого російського дореволюційного спеціалізованого видання - «Книги про коня». Вперше вона вийшла у світ в 1898 році і відразу ж стала неймовірно популярною. Ця книга до сих пір не втратила свою актуальність, хоча і була написана в XIX столітті.

Ще за життя князя книга перевидавалася двічі (останнє дореволюційне видання вийшло в 1911 році) і стала визнаною енциклопедією буквально у всіх без винятку областях конярства, а її повна назва - «Настільна книга для кожного коннозаводника, коняра, коневласника і любителя конів» - виправдовує себе і до цього дня!

С. Урусов представив читачам багато інформаційного матеріалу про породи, будову, раціон харчування, розведення, зміст, лікування коней, а також про верхову їзду та вершників. Приводом до видання «Книги про коня» стала відсутність у російській спеціальній літературі повного науково-практичного курсу з Коннозаводства і конярства. Ця монументальна праця князя Урусова був складена по третьому німецькому виданню «Das Buch vom Pferde», яке розійшлося в Австрії та Німеччині величезною кількістю примірників. Спочатку передбачалося, що простий переклад твору Графа Врангеля, що користується заслуженою популярністю не тільки у себе на батьківщині, а й далеко за її межами, цілком задовольнить цікавих. Але, приступивши до роботи, автор зіткнувся з тим, що німецький оригінал вимагає значного доопрацювання, оскільки є розходження в кліматичних, грунтових, економічних та інших умовах життя, а німецький автор погано знайомий з російським коннозаводством. Тому Сергій Петрович Урусов, будучи великим любителем і знавцем коней, доопрацював німецький оригінал і випустив «Книгу про коня», високо оцінену і коннозаводчиками-професіоналами, і просто любителями коней.

Дане видання друкується в сучасній орфографії з невеликими виправленнями технічних помилок, допущених при друці видання 1911 р. Книга містить понад 1000 ілюстрацій і фотографій з однойменного видання 1911 р.
Кому: Деловые

      
      

Похожие товары
Навигация
Магазин
Заметки
Доставка
Оплата
Акции
Авторизация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня
Регистрация
Напомнить пароль
Сегодня
10 Декабрь

День ангела:
• Гавриил
• Роман
• Яков
О Подарках

Предметы интерьера

Подарок девушке

Интернет - магазин подарков

Оригинальные подарки

Подарки для мужчин

Copyright © 2009 Hotabych.com Интернет-Магазин Подарков
Контакты - Адрес: Киев 02232 индекс Киев ,
Телефон: (044) 360 29 77; 096-632-33-83; 050-953-11-33, Электронная почта: info@hotabych.com
Яндекс.Метрика